Hinnad

2024/2025. õppeaasta eelkooli kuutasu on 20€, millele lisandub 12€ iga kohalkäidud koolipäeva eest. Tasumine toimub ettemaksu arve alusel ning tasaarveldus puudutud tundidega kajastub järgmise kuu arvel. Tasumistähtaeg on 10 päeva.

Eelkooli tasu kuulub koolituskulude alla ja sellelt saab tulumaksutagastust.

Eelkooli eratunnid

Eratunni maksumus on 30€, kestvus 60 minutit. Eratunnid toimuvad õpetaja või õpilase kodus, viimasel juhul lisandub sõidukulu.

Soodustused vähekindlustatud ja paljulapselistele peredele

Paljulapselistel (vähemalt 3 alaealist last perekonnas) ja majanduslikult vähekindlustatud peredel on võimalik taotleda soodustust, mis on kuni 20% õppemaksust. Taotlus palun esitada MTÜ Väike Tõru juhatusele koos esmase registreerumisega või kohe, kui tingimused täituvad. Taotluste ankeedid saad alla laadida ning saata digiallkirjastatult aadressile info@laurieelkool.ee või esitada paberkandjal.

Õpetaja Lauri Eelkooli juhatusel on õigus kontrollida taotluses esitatud andmete paikapidavust.