Tagasiside

Siia oleme kokku kogunud arvamused meie eelkoolist ja laagritest. Kui arvad, et peaksid siia lehele midagi lisama, siis tagasiside vorm on lehe allosas.

13 thoughts on “Tagasiside”

1. Meie laps käis Keiu juures eelkoolis 2 aastat. Meil jagub ainult kiidusõnu. Imetore õpetaja, kes lähtub eelkõige lapsest ja teeb õppimise väga huvitavaks. Ka lapsele väga meeldis ja läks alati rõõmsal meelel eelkooli. Väga soovitame!

2. Kiidan väga Keiu eelkooli. Areng eelkooliga liitumise järel oli väga kiire ning õppimine toimus läbi mängu sõbralikus õhkkonnas. Õpetajalt sai tagasisidet ning näpunäiteid. Samuti olid väga arendavad ja lõbusad suvelaagrid, kus enne kooli sai kooli alguseks viimase lihvi. Soovitan soojalt.

3. Meie eelkooli neiu käis kaks aastat Keiu juures eelkoolis ning alati sujusid need hästi. Keiu on paindlik ja tuleb ka laste soovidele vastu ning teeb õppimise lõbusaks. Laps rääkis alati, et õpetaja Keiu on nii tore.

4. Keiu on super, meie pere last väga palju õppimisel aidanud. Laps õpib parema meelega Keiuga kui oma vanematega 🙂

5. Laps käis eelkoolis ja jäime väga rahule. Keiu on rahulik ja kannatlik ning lapsele väga meeldis tema armas ja hooliv suhtumine. Samuti käis laps suvelaagris, mis oli huvitav ja andis hea võimaluse vaheaega asjalikult sisustada.

6. Õpetaja Lauri eelkoolis on käinud kõik mu kolm last, üks nendest ühe aasta, teised kaks aastat. Kooli ja õpetajaga olime viie aasta jooksul kõik 100% rahul! Keiu oskas õppimisprotsessi laste jaoks nii sujuvaks ja nauditavaks teha. Üks lastest kurtis isegi, miks Keiu ei viitsi tööd teha, kuna tema tahaks iga päev Keiu tundides käia.
    Eriti mulle meeldis, et rühmad olid paraja suurusega, õpetaja suutis igale lapsele piisavalt individuaalselt keskenduda, kõik lahendasid ülesandeid vastavalt enda arengule. Kõik said pingutada ning samas tunda ka eduelamust.
    Õpetaja pööras tähelepanu ka sotsiaalsete oskuste arendamisele, mis tulevikus on äärmiselt vajalik. Kui esimese iseseisva projekti esitamise eel lapsed tundsid veidi närvi, siis lõpuks nad nautisid teistele jutustamist.
    Keiu suudab luua õppimiseks turvalise ja sõbraliku keskkonna, seda on tunda, et ta teeb tööd suure pühendumisega. Mul on siiralt hea meel, et juhuse tahtel sattusime just sellesse eelkooli!

7. Alustasime eelkoolist, millega olime väga rahul. Nüüd käib laps lugemas Keiu juures,talle väga meeldib, lapse jaoks on see alati tore ja meeldiv tund, kust tuleb hea tujuga koju. Oleme käinud 2 aastat laagris ka ja laps soovib minna ka järgmine aasta. Laagrid on väga meeleolukad ja tegevust täis.

8. Minu laps käis Keiu juures eelkoolis ja ka eratundides. Oleme väga rahul, õpetaja jagab ka soovitusi, millega ka kodus võiks tegeleda ning jagab ka vajadusel metoodilisi soovitusi. Annab peale igat tundi tagasisidet. Tundidest on olnud väga palju kasu ja laps töötab Keiuga hästi kaasa. Keiu on leidnud viisi, kuidas õppima saada ka laps, kelle õpimotivatsioon on üldjuhul väga madal. Kindlasti jätkame eratundidega ka uuel õppeaastal.

9. Võtsime matemaatika eratunde 4nda klassi lapsele. Laps oli õpetaja Keiuga väga rahul, kuna õhkkond oli vaba ning õpetaja oskas vajalikul hetkel ka huumoriga õpilase tuju tõsta. Lapsel tulemused paranesid ning muutus koolis palju enesekindlamaks. Tore oli ka see, et laps soovis alati uudist oma heast hindest Keiuga jagada.

10. Minu laps käis eratundides ja olen väga väga rahul. Õpetaja oli tasemel ja seletas lihtsalt ja arusaadavalt, nii, et lapse õppeedukus oli suurepärane. Kõik, mis jäi koolis selgusetuks, tegi Keiu kiiresti selgeks ja mis peamine, lapsele meeldis temaga koos õppimine.

11. Korraldatud laagrid ja eelkool on olnud hästi läbimõeldud ja toredad. Lapsed õpivad palju vajalikku ning neil on alati tore.

12. Minu laps käis Sakus eelkoolis ja talle väga meeldis. Õpetaja on tore ja lahkelt jagas soovitusi ka lapsevanemale, millele tähelepanu pöörata. Aitäh meeldiva koostöö eest.

13. Lapsed käisid 2024 suvel Saku laagris ja jäid väga rahule. Mõlemad tüdrukud said nii meisterdada kui ka joosta, leidsid paar uut sõpra ning tahavad järgmisel aastal laagrit kindlasti korrata. Aitäh korraldajatele, olge edaspidi sama tublid.

Kirjuta kommentaar